SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skedar 6204043
nr 620 4043
Skedar
5 st, 1800-tal, Silver
Kondition: 1 sked utan stämplar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 januari 2010
kl 17:13:41
350 kr
350 kr
400 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.